Webdesign v Novém Strašecí

Internet je plný webových stránek neustále soutěžících o návštěvníky a nové klienty. Uživatelé obvykle na stránce stráví při své první návštěvě pouze několik sekund – pokud se jim nepodaří najít to, co hledají. Klíčem k dobrému webu je dobře strukturovaná a také správně fungující webová stránka. Ta pak generuje více návštěv a návazně na to také nové klienty a větší zisk.

Nejste si jistí, co vlastně chcete?

Klienti za námi často přijdou s tím, že potřebují nové webové stránky, ale vlastně vůbec neví, jak by takové stránky měly vypadat a co by měly obsahovat. To je naprosto v pořádku. Rádi vám se vším poradíme, během celého procesu vývoje webové stránky jsme na vaší straně a zdárně projekt dokončíme.

Aktualizování existující webové stránky

Možná už webovou stránku máte a chcete ji pouze přepracovat do novější podoby. Ať už jsou Vaše požadavky jakékoliv, my ve WeDesInu vám vytvoříme takový design, který bude odpovídat všem moderním požadavkům a potřebám.

Ukázka nedávno realizovaného projektu Design Space.

WeDesIn designové mimo jiné zahrnutí:

  • Grafický a webový design
  • Design uživatelského prostředí
  • Firemní branding a vytvoření identity včetně návrhu loga
  • Design e-shopu
  • Web 2.0
  • Design blogu či webového fóra
  • Design osobní webové stránky

Jak pracujeme

Naši zkušení webdesignéři nejprve stráví nějaký čas pochopením toto, jak pracujete a jakým způsobem vaše společnost funguje. Toto je velmi důležitý krok pro vytvoření dobrého designu. Následně tyto poznatky použijí k vytvoření takového designu, který bude přehledný, snadný na pochopení pro nové návštěvníky a také zajímavý a zapamatovatelný.

Podporujeme vlastníky webových stránek v Novém Strašecí

Vytvořením webové stránky naše spolupráce nekončí, ba naopak. Jednou z našich služeb, která nás odlišuje od konkurence, je naše snaha podporovat vlastníky námi vytvořených webových stránek. Ať už se jedná o osobní konzultace, nebo technickou podporu po telefonu, vždy jsme vám na blízku.

Propagace webové stránky

Když jsou veškeré práce na nové webové stránce hotové, můžeme vám pomoci s její propagací za cílem zvýšení návštěvnosti, prodejů a konverzí.

Nástroje, které bychom k tomu použili jsou buď placená reklama na vyhledávačích, placených příspěvků na sociálních sítích, optimalizací pro vyhledávače, blogováním, cílenou emailovou kampaní nebo dalšími prostředky.

Vše je individuální podle požadavků klienta.

Osobní setkání

Preferujete osobní setkání? Žádný problém! Cesta do Nového Strašecí nám netrvá déle než deset minut a proto se vámi rádi setkáme v místě, které vám bude vyhovovat.

Pro zajištění osobní schůzky zavolejte na telefonní číslo uvedené níže, případně nás kontaktujte s pomocí emailu: