Snadné řešení pro školy

Představujeme řešení, které ocení leckterá škola. A je jedno, jedná-li se o základní, střední, mateřskou, či uměleckou.

Čím dál častěji narážíme na ten samý problém. Nenaplněný potenciál webových stránek. Ten se nevyhýbá ani školství. Přitom pro rodiče i studenty je internet mnohdy hlavní zdroj informací a první místo, kde budou hledat. Zeptejte se sami sebe. Využíváte tento potenciál naplno?

Prvním kritériem je samotný základ, na kterém web běží. Školy často platí nemalé částky za využívání redakčních systémů různých společností úplně zbytečně. Využitím námi používaného systému WordPress, který je zcela zdarma a má širokou základnu uživatelů, můžete ušetřit peníze, čas i spoustu starostí. Budete mít jistotu stále aktuálního a bezpečného systému.

Kdo má přidávat obsah?

Nenechávejte správu webových stránek na svých kantorech, nebo jiných zaměstnancích. Svěřte ji do rukou profesionálů. Bude to opravdu znát. Učitel informatiky =  webmaster? Je pravda, že dnes už může internetové stránky psát díky redakčním systémům skoro každý. Ale i zde platí jistá pravidla, která je dobré znát. Chtějte víc!

Přehlednost!

Nikdo nechce trávit čas hledáním, informace musí být snadno k nalezení. Pak se budou návštěvníci vracet. Design musí být čistý, moderní, intuitivní a účelový. Pokud návštěvník nenajde informace rychle, většinou stránku opustí. A to je chyba! Nenechte je zbytečně proklikávat dlouhé minuty. Vaše webová prezentace je místo, kde se setkávají rodiče, žáci a učitelé. Zde mají snadno najít kalendář akcí, fotogalerie, aktuality, jídelníček, studijní materiály a mnoho dalšího. Umožněte jim to!

Vyplatí se investovat do nového webu?

Jednoznačně ano. Pokud máte starší web, pravděpodobně není optimalizován pro dnešní prohlížeče a zobrazovací zařízení. Nebude se tedy správně zobrazovat na mobilních zařízeních. Přitom právě tablety a mobilní telefony v dnešní době rodiče používají nejčastěji. Proto by mělo být základním požadavkem na nové stránky jejich responzivnost (uzpůsobení pro všechny typy zařízení).

Existuje spousta společností, které v dnešní době ještě vytvářejí webové prezentace pro školy bez responzivnosti. Těmto společnostem se opravdu vyhněte.

 

Co vám můžeme nabídnout?

  • Moderní vhled uzpůsobený vašim potřebám
  • Přehledný a plně funkční administrátor s důrazem na práci s médii
  • Snadné napojení na sociální sítě
  • Jednoduchá údržba a aktualizace
  • SEO optimalizace webových stránek – ocení hlavně soukromé školy
  • Optimalizaci rychlosti webových stránek

Nabízíme komplexní řešení webových stránek

Můžeme pro vás zajistit úplně kompletní správu webových stránek.

Budeme za Vás přidávat příspěvky, rychle a přehledně. Dohlédneme na to, že Váš web bude stále čistý a praktický.

Máte o starost méně.

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Preferujete osobní setkání? To je jedině dobře, my také. Protože sídlíme poměrně blízku Mělníku, setkáme se s vámi v místě, které vám bude vyhovovat. Budeme rádi, když nás kontaktujete: