V době moderních technologií hraje kvalita webové prezentace velkou roli pro Váš byznys. Více než 80% lidí si před koupí produktu nebo služby hledá informace na internetu a právě tady mohou Vaše funkční webové stránky sehrát velkou marketingovou roli. Většina z nás se navíc nechá ovlivnit prvním dojmem, takže když se web pomalu načítá, nemůžeme rychle najít požadované informace či se nám web nelíbí, velmi rychle jej opustíme.

Proč je důležitá kvalita webové stránky

Kvalitní a zajímavé webové stránky nejen že eliminují riziko rychlého opuštění, ale také mohou přilákat nové návštěvníky (potažmo klienty). Dobře sestavený a optimalizovaný web se totiž vyskytuje v žebříčku organického vyhledávání (ať už vyhledávačů Google, Seznam nebo jiných) na vyšších příčkách a zajišťuje tak vyšší návštěvnost. Ve WeDesIn plně nasloucháme požadavkům klienta, jeho vizím, marketingovým strategiím a cílům a vždy se snažíme najít optimální řešení.

Nepracujeme strojově, naopak k jednotlivým projektům přistupujeme vždy individuálně a nezřídka zapojujeme vlastní nápady a iniciativy. Jednou z velmi důležitých úprav je optimalizace webové stránky pro všechna elektronická zařízení (počínaje notebooky, přes tablety až po chytré telefony), tzv. responzivnost. Úprava, která na první pohled nemusí být vidět, ale ocení ji zejména rostoucí počet uživatelů chytrých telefonů a mimo jiné i prohlížeč Google, který za ni Vašemu webu přidá „plusové body“ v hodnocení. Nejen tato ale i mnoho dalších, pokrokových technologií jako například redakční systém jsou pro nás již standardem.

Cena webové stránky

Je velmi těžké stanovit jednotnou cenu pro vytvoření webu, vše se odvíjí od požadavků a nároků klienta. Dá se ale říci, že menší webové stránky do 3 základních šablon začínají na 6 000 Kč, pro větší webové stránky s více než 5 různými šablonami se cena pohybuje od 12 000 Kč. E-komerční stránky začínají na 20 000 Kč, více se dozvíte na stránce věnované přímo e-shopům.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na , případně použijte kontaktní formulář níže na stránce.

Icona-Web-Development

483988

Napsaných řádků kódu

15024

Vypitých šálků kafe

4854

Emailů s klienty

Mezi naše standardy patří:

  • Administrátorská sekce umožnující klientům jednoduše spravovat obsah webových stránek.
  • Optimalizace pro internetové vyhledávače jako je Seznam či Google.
  • Možnost libovolně vkládat obrázky, PDF, videa a jiné dokumenty do stránek nebo příspěvků.
  • Optimalizace vzhledu pro všechna zařízení, tzv. responzivnost.
  • Možnost libovolně rozšiřovat či upravovat webové stránky.
  • Propojení webových stránek se sociálními sítěmi.