Aby Vaše webové stránky byly úspěšné, hojně navštěvované a přispívaly Vašemu byznysu, musíte se o ně starat. Čím větší konkurence ve Vašem oboru, tím větší péči je třeba věnovat jejich správě. Každý úspěšný web potřebuje pravidelnou aktualizaci, údržbu a zejména pak –  neustálé přidávání nového obsahu. Rádi Vám se správou webových stránek pomůžeme.

S čím můžeme pomoci?

Správa webových stránek je z hlediska klienta velmi individuální činnost, a proto se Vám vždy budeme snažit vyjít maximálně vstříc. Můžeme Vám pomoci s:

  • přidáváním a aktualizací textového obsahu na webových stránkách, případně pravidelným publikováním nový stránek či příspěvků
  • přidáváním grafického obsahu (obrázků, videí či zvukových stop)
  • kontrolou a aktualizací obsahu webových stránek z hlediska optimalizace pro vyhledávače
  • aktualizací webových stránek z hlediska funkčnosti
  • tvorbou externích odkazů na Váš web

Pravidelné aktualizace webových stránek se provádí mnohem snáze, pokud vlastníte CMS (tzv. redakční systém), který umožňuje úplnou správu webu, tvorbu jednotlivých stránek či příspěvků, snadné přidávání grafického obsahu a jednodušší optimalizaci pro vyhledávače.

Pro koho je služba určena a jaká je její cena

Tato služba je určena klientům, kteří se chtějí věnovat svému podnikání a nemají čas na údržbu vlastního webu, případně nemají dostatečné znalosti, aby jej mohli odborně udržovat.

Za správu webových stránek si účtujeme 800 Kč za hodinu. V případě, že máte zájem o více než 10 hodin měsíčně, nabízíme 10% slevu.

Pokud máte zájem o správu Vašeho webu, kontaktujte nás na .

Icona-Sprava-Webu

456

Publikovaných článků pro klienty

4854

Vyměněných emailu s klienty

1250

Publikovaných sdílení na sociálních sítích

Proč si nechat spravovat webové stránky?

  • Pokud nemáte čas se webových stránkám věnovat, je lepší svěřit jejich správu externí firmě.
  • Zkušenosti jsou při tvorbě kvalitního webu důležité. Pokud se vydáte špatnou cestou, může Vás to stát mnoho času i peněz, aniž by se dostavil kýžený výsledek.
  • Snížení nákladů - naše kroky jsou ověřené, rychlé a fungují.