Co je to SEO a proč je důležité

Pokud chcete dosáhnout úspěchu v online světě, jsou pro vás velmi důležité pozice vašich stránek ve vyhledávačích. Občas je dobré dělat si veškerou práci sám, ale ne vždy to přinese ten kýžený výsledek.

Někdy je prostě lepší si na práci najmout odborníky. I ty nejmenší detaily v obsahu mohou rozhodovat. A jsou to právě ty detaily, které dostanou vaší webovou stránku do předních pozic vyhledávačů jako jsou Seznam a Google. První pozice ve vyhledávači vám zaručí více než 50% kliknutí pro dané klíčové slovo. A tam chcete být.

Obsah, obsah a pak to ostatní

Prakticky všechno se stále více točí kolem jednoho slova – obsah. Obsah, a tím je hlavně myšleno kvalitní obsah, je ten základ, na kterém je celé SEO postavené.

A my vám s psaním obsahu – copywritingem – pomůžeme. Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Naši copywriteři pro vás připraví obsah podle vašich potřeb s přihlédnutím k SEO standardům.

 

Průběh spolupráce

Náš přístup ke klientům je individuální, ne každý totiž může požadovat kompletní řešení. Naše služby ale obvykle začínají takto. Po osobním setkání v Pardubicích a vytyčení si cílů SEO a také rozpočtu připravíme řešení, jak cílů dosáhnout.

V následujících měsících pak pracujeme na implementaci poznatků, které SEO analýza objevila. Obvykle se jedná o technickou úpravu webových stránek, změnu struktury webu, úpravu konkrétních stránek a jejich metadat, linkbuilding atd.

S klientem si obvykle stanovíme určitý rozpočet a počet měsíců, obvykle minimálně 6 měsíců. Po uplynutí té doby výsledky spolupráce zhodnotíme.