Co je to optimalizace a proč je důležitá

Optimalizace webové stránky pro vyhledávače je dnes podstatnou součástí marketingu společností, které mají ambice růst a uspět v dnešním online světě. Zde najdete detailní vysvětlení toho, co to optimalizace pro vyhledávače je. V České republice má více než 85% uživatelů přístup k internetu, což jasně ukazuje na to, že internet je velice důležitý marketingový nástroj. Pokud se na něj nezaměřujete, pak přicházíte o potenciální klienty.

Fakta o SEO

 • 90% veškerého internetového publika přichází z vyhledávačů jakou jsou Seznam, Google a Bing.
 • Přes 70% všech nových návštěv vychází z organického vyhledávání.
 • Je ověřené, že optimalizace pro vyhledávače je nejlevnější a nejvýkonnější způsob, jak získat nové návštěvníky na vaši webovou stránku.
 • První pozice ve vyhledávači vám zaručí více než 50% kliknutí pro dané klíčové slovo. Vaše pozice ve vyhledávači tedy nepřímo ovlivňuje množství uživatelů vstupujících na váš web.

Co vám můžeme nabídnout

Optimalizací pro vyhledávače se zabýváme už při samotném vývoji webové stránky. S každým klientem společně sestavíme logickou strukturu webu, vytvoříme seznam klíčových slov pro jednotlivé stránky a zvlášť pak jednotlivé stránky optimalizujeme. Následně sledujeme, jak si webová stránka vede v jednotlivých vyhledávačích a snažíme se o neustálé zlepšování postavení webů. SEO není sprint, ale maraton.

 

Už máte webovou stránku?

Pokud už vlastníte webové stránky, můžeme vám nabídnout jejich SEO analýzu, která spočívá v prozkoumání všech důležitých aspektů webu, které ovlivňují jeho pozici ve vyhledávačích.

Tato analýza se mimo jiné zaměřuje na:

 1. Zdrojový kód webové stránky
 2. UX webu
 3. Obsah webové stránky včetně obrázků či jiných médií
 4. Klíčová slova a pozice stránek v jednotlivých vyhledávačích
 5. Logickou strukturu webu a URL adresy
 6. Profil zpětných odkazů
 7. a mnoho dalších témat…

Na základě této analýzy pak zajistíme nápravu v oblastech, kde je to potřeba.

Osobní setkání

Máte zájem o naše SEO služby a chcete se setkat osobně? Žádný problém! Pro zajištění osobní schůzky zavolejte na telefonní číslo uvedené níže, případně nás kontaktujte pomocí emailu: