Kvalitní design webových stránek

V době moderních technologií hraje kvalita webové prezentace velkou roli. Více než 80% lidí si před koupí produktu nebo služby hledá informace na internetu. Pokud navštíví nevzhlednou nebo obtížně ovladatelnou webovou stránku, mohou si koupi výrobku či služby od vás rozmyslet a přejít ke konkurenci.

Kvalitní webový design tedy hraje velkou marketingovou roli. Většina z nás se navíc nechá ovlivnit prvním dojmem, který si pak pamatujeme napořád. Čím lepší webovou prezentaci máte, tím vyšší je vaše šance na úspěch u klienta.

Kvalitní a zajímavé webové stránky nejen že eliminují riziko rychlého opuštění, ale také mohou přilákat nové návštěvníky. Dobře strukturovaný a optimalizovaný web se totiž vyskytuje v žebříčku organického vyhledávání (ať už vyhledávačů Google, Seznam nebo jiných) na vyšších příčkách a zajišťuje tak vyšší návštěvnost.

Icona-Web-Development

36349

Poslechnutých písniček při práci

775

Otestovaných zařízení

4894

Emailů s klienty

Proč právě my?

Pokud přemýšlíte nad tím, proč zvolit právě nás, zde je několik důvodů.

  • Nepracujeme strojově, naopak k jednotlivým projektům přistupujeme vždy individuálně.
  • Zapojujeme vlastní nápady a iniciativy.
  • Vždy svým klientům pomáháme.
  • Při tvorbě webového designu optimalizujeme webovou stránku pro všechna zařízení. Úprava, která na první pohled nemusí být vidět, ale ocení ji zejména rostoucí počet uživatelů chytrých telefonů.

Nejen tato ale i mnoho dalších, pokrokových technologií jako například redakční systém jsou pro nás již standardem.

Cena webové stránky

Z důvodu individuálního přístupu ke klientům není možné stanovit  jednotnou cenu pro vytvoření webu, vše se odvíjí od požadavků a nároků klienta.

Design pro menší webové stránky do 3 šablon začíná na 12 000 Kč, pro větší webové stránky (a také e-shopy) s více než 5 různými šablonami se cena pohybuje od 20 000 Kč.

Nezávazná poptávka

Ve WeDesInu plně nasloucháme požadavkům klienta, jeho vizím, marketingovým strategiím a cílům a vždy se snažíme najít optimální řešení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na , případně použijte kontaktní formulář níže na stránce.