09/2018
Přesun do kanceláře v Kladně

Od září 2018 se přesouváme do kanceláře v Kladně, Huťská 1350. Začínáme působit více jako agentura, sdružujeme již několik profesionálů z oblasti vývoje webových stránek, webdesignu a optimalizace pro vyhledávače.

Postupně se blížíme našemu cíli – nabízet klientům kompletní portfolio služeb v oblasti internetu.


Návrat

V září 2016 jsme s se s mojí přítelkyní vrátili do České republiky a oficiálně projekt spustili. Přes webové stránky přicházeli první klienti, vyhotovené webové stránky a první reference. Postupně rozšiřujeme naši působnost a získáváme klienty v Praze a nejbližším i vzdálenějším okolí.

09/2016

05/2015
Vznik myšlenky na založení webu

Tvorba webových stránek se pro mě stala víc než jen prací, je to v mnoha ohledech zábava, takže jsem si byl jistý, že chci začít v tomto oboru po návratu do České republiky začít podnikat.

Při pohledu na nedostatečnou kvalitu webových stránek ve srovnání se západem Evropy jsem přesvědčený, že je pro nás na trhu místo.

4. května 2015 jsme tedy zakoupili adresu wedesin.cz. WeDesIn je zkratka pro Webové stránky, Design, Internetový marketing.


Praxe ve Velké Británii

První vzdělání ve vytváření webových stránek jsem získal ve firmě Varn ve Velké Británii. Hlavní zaměření společnosti je optimalizace pro vyhledávače, ale vedlejší činností je také tvorba webových stránek, primárně na WordPress platformě.

Tato praxe mi přinesla znalosti z vývoje webových stánek, webdesignu, správy webů, SEO, managementu a mnoho dalšího pozitivního ve všech ohledech chodu online agentury.

02/2013